نحوه دریافت جوایز برندگان اول تا سوم:

-در زمان قرعه کشی با برندگان اول تا سوم تماس گرفته می شود، سپس در اولین روز کاری پس از  قرعه کشی مجددا توسط شماره 90****09128 با برندگان تماس گرفته شده و مشخصات فردی و اطلاعات مربوط به شخص برنده دریافت، و از برندگان برای مراجعه به شرکت جهت بررسی مدارک دعوت خواهد شد. پس از انجام کارهای مقدماتی مربوط به تهیه جوایز، مجدد از برندگان برای انجام کارهای نهایی و نیز تحویل جوایز دعوت می شود.

 

نحوه دریافت جوایز برندگان چهارم تادهم:

-اولین روز کاری پس از نمایش تلویزیونی قرعه کشی با برندگان چهارم تا دهم آن دوره از شماره موبایل 90****09128 تماس گرفته شده و از آن ها درخواست میگردد که مشخصات فردی خود را به شماره مورد نظر ارسال نماید.

 

نحوه دریافت جوایز برندگان یازدهم تا هزار و پنجم:

- پس از اتمام نمایش تلویزیونی قرعه کشی برای برندگان آن دوره از طرف سامانه با شماره 100083100 پیامکی مبنی بر برنده شدن صاحب خط به ایشان ارسال می گردد.

- در متن پیامک از شخص برنده درخواست میگردد که نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به ترتیب به شماره مورد نظر ارسال نماید.

- پس از ارسال پیامک از طرف هوم کر با برندگان از شماره تلفن 02142126000 با برندگان تماس گرفته شده و از آنها خواسته می شود تا اطلاعات لازم و مدارک مورد نیاز جهت دریافت جایزه از قبیل کپی شناسنامه یا کپی کارت ملی و اصل کادر طلایی جدا شده از روی محصول را آماده نمایند.

(لازم بذکر است که خطوط مذکور فقط جهت پیامک مورد استفاده قرار گرفته و در صورت تماس پاسخگو عزیزان نخواهد بود. در صورت داشتن هرگونه سوالی با امور مشتریان شرکت به شماره 02142126000  تماس و یا به سایت www.home-care.ir مراجعه نمایید.)

 

- شخص برنده مدارک خواسته شده هوم کر را آماده نموده تا زمان مراجعه مامور پست، به ایشان تحویل، جایزه خود را دریافت و رسید آن را امضا می نماید.

* همراه داشتن اصل مدارک بالا جهت رویت مامور پست الزامی است.

* بدیهی است اگر مدارک مورد نیاز کامل نباشد، مامور پست از تحویل جایزه اجتناب می نماید.

* پر کردن فرم تعهد نامه در زمان تحویل جایزه از مامور پست الزامی است.

بازگشت به بخش سوالات متداول ->

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید